PIERWSZE URODZINY

ROCZEK W TORUNIU

Pierwsze urodziny w Toruniu

Pragniesz, aby pierwsze urodziny Twojego dziecka były wyjątkowe. Szukasz lokalu, który spełni Wasze najbardziej wymyślne oczekiwania? Doskonale trafiliście. Hotel Solaris w Toruniu bez problemu sprosta wszystkim wymaganiom! W zależności jak liczne będą to urodziny dobierzemy odpowiednią salę. Pierwsza sala na urodziny doskonale sprawdzi się przy uroczystościach nawet do 70 osób. Pozostałe idealnie nadadzą się na mniejsze uroczystości od 10 do 30 osób.

Zabytkowe wnętrza, a jednocześnie stylowe wykończenie i modne dodatki, cicha spokojna okolica w sąsiedztwie zabytkowego rynku w Toruniu sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie miał odpowiednią oprawę i rangę. Do tego znakomita kuchnia oferująca szeroki wachlarz doskonałych potraw oraz miła, profesjonalna obsługa sprawią, że ta wyjątkowa uroczystość, będzie dla Państwa i wszystkich zaproszonych Gości niezapomnianym przeżyciem.

PIERWSZE URODZINY W TORUNIU

Sala na roczek w Toruniu

Za każdym razem cały sztab ludzi koordynuje przebieg każdych urodzim. Począwszy od doświadczonego konsultanta, którzy dba o to, aby ten dzień był dokładnie taki jak sobie wymarzyliście, przez naszego Szefa Kuchni, kucharzy i cukierników, którzy wspólnie troszczą się o wszystkie dania serwowane na każdych urodzinach, po kelnerów i barmanów, którzy dbają o wyjątkową oprawę tej uroczystości.

PROPOZYCJE SZEFA KUCHNI NA PRZYJĘCIE

Sala na pierwsze urodziny
w Toruniu

Wybierzecie jeden z pakietów, który najbardziej Wam odpowiada lub skontaktujcie się z nami, a my stworzymy unikalne menu z myślą o Was. Ceny zaczynają się już od 95 zł /osoba. Mamy doświadczenie w daniach bezglutenowych, wegetariańskich, wegańskich oraz koszernych. Wystarczy, że zgłosicie nam taką potrzebę!

Menu I

Menu II

Menu III

Spotkajmy się i omówmy Wasze przyjęcie

Wiemy, że przed tym ważnym w życiu dniem macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszych konsultantów w celu umówienia spotkania. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Doradcy Hotelu Solaris Toruń

TEL. +48 56 471 11 00

TEL. +48 605 048 185

Informacje Kontaktowe