PIERWSZE URODZINY

ROCZEK W TORUNIU

Pierwsze urodziny w Toruniu

Pragniesz, aby pierwsze urodziny Twojego dziecka były wyjątkowe. Szukasz lokalu, który spełni Wasze najbardziej wymyślne oczekiwania? Doskonale trafiliście. Hotel Solaris w Toruniu bez problemu sprosta wszystkim wymaganiom! W zależności jak liczne będą to urodziny dobierzemy odpowiednią salę. Dysponujmy kilkoma salami, oferując liczbę osób od 10 do 35.

Zabytkowe wnętrza, a jednocześnie stylowe wykończenie i modne dodatki, cicha spokojna okolica w sąsiedztwie zabytkowego rynku w Toruniu sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie miał odpowiednią oprawę i rangę. Do tego znakomita kuchnia oferująca szeroki wachlarz doskonałych potraw oraz miła, profesjonalna obsługa sprawią, że ta wyjątkowa uroczystość, będzie dla Państwa i wszystkich zaproszonych Gości niezapomnianym przeżyciem.

PIERWSZE URODZINY W TORUNIU

Sala na roczek w Toruniu

Za każdym razem organizacja pierwszych urodzin jest szczegółowo zaplanowana przez nasz zespół. Nasza doświadczona Kierownik Gastronomii dba o to, aby ten dzień był dokładnie taki jak sobie wymarzyliście.

PROPOZYCJE SZEFA KUCHNI NA PRZYJĘCIE

Sala na pierwsze urodziny
w Toruniu

Wybierzecie jeden z pakietów, który najbardziej Wam odpowiada lub skontaktujcie się z nami, a my stworzymy unikalne menu z myślą o Was. Ceny zaczynają się już od 95 zł /osoba. Mamy doświadczenie w daniach bezglutenowych, wegetariańskich, wegańskich oraz koszernych. Wystarczy, że zgłosicie nam taką potrzebę!

Menu I

Menu II

Menu III

Spotkajmy się i omówmy Wasze przyjęcie

Wiemy, że przed organizacją roczku w Toruniu macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszej Kierownik Gastronomii w celu umówienia spotkania. Jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Zapraszamy do kontaktu
TEL. +48 797 415 108

Informacje Kontaktowe

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.