CHRZEST ŚWIĘTY

HOTEL SOLARIS TORUŃ

Poczęstunek z okazji przyjęcia
sakramentu chrztu

Lokal na chrzest święty w Toruniu

Pragniesz, aby przyjęcie z okazji chrztu świetego w Toruniu było wyjątkowe? Szukasz lokalu, który spełni Wasze najbardziej wymyślne oczekiwania? Doskonale trafiliście. Hotel Solaris w Toruniu bez problemu sprosta wszystkim wymaganiom! W zależności jak liczne będzie Wasze przyjęcie z okazji chrztu świętego dysponujemy kilkoma salami.

Zabytkowe wnętrza, a jednocześnie stylowe wykończenie i modne dodatki, spokojna okolica w sąsiedztwie gotyckiego toruńskiego rynku sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie miał odpowiednią oprawę i rangę. Znakomita kuchnia oferująca szeroki wachlarz doskonałych potraw oraz miła, profesjonalna obsługa sprawią, że ta wyjątkowa uroczystość, będzie niezapomnianym przeżyciem.

CHRZEST ŚWIĘTY TORUŃ

Lokal na przyjęcie z okazji chrztu świętego w Toruniu

Za każdym razem cały sztab ludzi koordynuje przebieg każdego z przyjęć z okazji chrztu świętego. Począwszy od doświadczonego konsultanta, który dba o to, aby ten dzień był dokładnie taki jak sobie wymarzyliście, przez naszego Szefa Kuchni, kucharzy i cukierników, którzy wspólnie troszczą się o wszystkie dania serwowane na każdym z przyjęć do z okazji chrztu świętego, po kelnerów i barmanów, którzy dbają o wyjątkową oprawę tej uroczystości

PROPOZYCJE NA CHRZEST ŚWIĘTY

Sala na uroczystość z okazji
Chrztu Świętego w Toruniu

Wybierzecie jeden z pakietów na uroczystość z okazji chrztu świętego w Toruniu, który najbardziej Wam odpowiada lub skontaktujcie się z nami, a my stworzymy unikalne menu z myślą o Was. Ceny zaczynają się już od 95 zł /osoba. Mamy doświadczenie w daniach bezglutenowych, wegetariańskich, wegańskich oraz koszernych. Wystarczy, że zgłosicie nam taką potrzebę!

Menu I

Menu II

Menu III

Spotkajmy się i omówmy Wasze przyjęcie

Wiemy, że przed chrztem świętym w Toruniu macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszych konsultantów w celu umówienia spotkania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Doradcy Hotelu Solaris Toruń

TEL. +48 56 471 11 00

TEL. +48 605 048 185

Informacje Kontaktowe