Konsolacja Toruń

STYPA TORUŃ

Stypa w Toruniu

Śmierć bliskiej osoby przynosi ból i cierpienie. Przychodzi smutek, tęsknota, trudno pogodzić się z utratą. Niekiedy śmierć bywa zaskoczeniem, burzy nagle spokój codziennego życia, wzbudza sprzeciw, jest trudna do zaakceptowania. Okres żałoby powinien jednak przynieść stopniowe pogodzenie się ze śmiercią. Z czasem następuje pocieszenie, czyli konsolacja. Form pocieszenia może być wiele, ale najczęściej pomocne jest wzajemne wsparcie wspólnoty opłakującej zmarłego. Nie bez przyczyny mianem konsolacji nazywa się często stypę, czyli rodzinne spotkanie po pogrzebie na wspólnym poczęstunku. Zwyczaj ten rozpowszechniony jest w wielu krajach od setek, a nawet tysięcy lat. Uczty wystawiane po pogrzebie znano bowiem już w starożytności, wśród większości ówczesnych ludów. Jeżeli chcesz, aby w tym dniu spotkać się na stypie w Toruniu to skorzystaj z usług hotelu Solaris z Torunia.

Wybierz jeden z pakietów, który najbardziej Ci odpowiada lub skontaktuj się z nami, a my stworzymy unikalne menu z myślą o Was. Mamy doświadczenie w daniach bezglutenowych, wegetariańskich, wegańskich oraz koszernych. Wystarczy, że zgłosisz nam taką potrzebę!

Menu I
Obiad serwowany 60zł/os.

Menu II
75zł/os.

Menu II
99zł/os.

HOTEL SOLARIS TORUŃ

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nas osobiście.

W Hotelu Solaris zawsze jesteśmy gotowi, aby wysłuchać Twoich potrzeb i pomóc w organizacji konsolacji czy stypy. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby zapewnić spokojną atmosferę podczas tych trudnych chwil.

    Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

    Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.