Voucher Prezentowy

VOUCHER PREZENTOWY DO HOTELU SOLARIS W TORUNIU

Voucher Prezentowy

Zabytki architektury i sztuki, zwłaszcza gotyckie, pochodzą z tego okresu, który wprowadził Toruń na trwałe do historii sztuki i architektury jako ośrodek twórczy, nowatorski i wpływający na rozwój sztuki w Europie. Sprawiło to, żem w Toruniu widoczne są wpływy przodujących ośrodków średniowiecznej sztuki europejskiej z Brugią, Gandawą i Lubeką na czele. Fakt ten uznaje się za świadectwo istnienia europejskiej wspólnoty miast hanzeatyckich, w której Toruń żywo uczestniczył. To tylko część powodów dla których warto odpocząć w Toruniu i poznać jego gotycki klimat. To właśnie w Toruniu zobaczycie wyjątkowy ratusz staromiejski czy pomnik wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika, którego dziedzictwo można spotkać prawie na każdym kroku.

Poznaj autentyczne opnie naszych Gości

Zapraszamy do zakupu vouchera prezentowego.

REZERWACJA TEL.

+48 56 471 11 00

Idealny hotel na wypoczynek w Touniu

Hotel Solaris to butikowy hotel położony przy staromiejskim toruńskim rynku. Obiekt znajdujący się w dwóch sąsiadujących ze sobą kamienicach z XVII i XIX wieku. Swój klimat zawdzięcza unikatowej mieszczańskiej architekturze.

Jego wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu architektonicznych śladów historii, jednocześnie zapewniając jego gościom najwyższy standard nowoczesnych udogodnień, które od lat przyciągają nawet wymagających gości.

POZNAJ NASZEGO SZEFA KUCHNI

To on skomponował z myślą o Gościach autorskie menu oparte o tradycyjną kuchnię kujawską.

Informacje Kontaktowe