Voucher Prezentowy

VOUCHER PREZENTOWY DO HOTELU SOLARIS W TORUNIU

Voucher Prezentowy

W Hotelu Solaris rozumiemy, że najlepsze prezenty to te, które pozostawiają niezapomniane wspomnienia. Dlatego stworzyliśmy Vouchery Prezentowe, oferując możliwość podarowania bliskim wyjątkowego pobytu w sercu zabytkowego Torunia.

Idealny prezent dla każdego
Niezależnie od okazji - urodzin, rocznic, świąt czy jako wyraz podziękowania - Voucher Prezentowy to uniwersalny upominek, który z pewnością sprawi radość. Oferując pobyt w naszym butikowym hotelu, dajesz nie tylko komfortowe zakwaterowanie i możliwość relaksu, ale także niezwykłe doświadczenie.

Wyjątkowe Doświadczenia w Zabytkowym Otoczeniu
Hotel Solaris mieści się w dwóch zabytkowych kamienicach z XVII i XIX wieku, gdzie historia łączy się z nowoczesnym komfortem. Voucher umożliwia odkrywanie tajemnic toruńskiej starówki, pełnej gotyckich zabytków i kulturalnych atrakcji. Jesteśmy położeni zaledwie 2 min pieszo od Staromiejskiego Rynku!

Personalizacja na Życzenie
Rozumiemy, że każdy ma inne preferencje. Dlatego nasze Vouchery Prezentowe są elastyczne – możesz je dostosować, wybierając z naszej oferty dodatkowe usługi, takie jak kolacje w naszej restauracji, deskę przekąsek i wino serwowane do pokoju czy wyjątkowe wycieczki z przewodnikiem pieszo lub meleksem.

Prosty i Wygodny Zakup
Zakup Vouchera Prezentowego jest prosty i wygodny. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo, a my zajmiemy się resztą, zapewniając eleganckie opakowanie i możliwość personalizacji wiadomości towarzyszącej.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych Voucherach Prezentowych lub zarezerwuj online jednen z wariantów:

Voucher pobytowy dla 2 osób

Kup Voucher

Voucher z obiadokolacją dla 2 osób

Kup Voucher

Poznaj autentyczne opnie naszych Gości

Spraw sobie lub bliskim prezent

Zakup jeden z dwóch wariantów voucherów lub skontaktuj się z nami i stwórz w pełni personalizowane doświadczenie:

I. Nocleg ze śniadaniami w formie bufetu szwedzkiego w wybranym typie pokoju oraz zestaw powitalnych toruńskich pierników.

II. Nocleg ze śniadaniami w formie bufetu szwedzkiego w wybranym typie pokoju, 3-daniową obiadokolację w formie serwowanej oraz zestaw powitalnych toruńskich pierników.

Idealny hotel na wypoczynek w Touniu

Hotel Solaris to butikowy hotel położony przy staromiejskim toruńskim rynku. Obiekt znajdujący się w dwóch sąsiadujących ze sobą kamienicach z XVII i XIX wieku. Swój klimat zawdzięcza unikatowej mieszczańskiej architekturze.

Jego wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu architektonicznych śladów historii, jednocześnie zapewniając jego gościom najwyższy standard nowoczesnych udogodnień, które od lat przyciągają nawet wymagających gości.

POZNAJ NASZEGO SZEFA KUCHNI

To on skomponował z myślą o Gościach autorskie menu oparte o tradycyjną kuchnię kujawską.

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.