logo

Voucher Prezentowy

VOUCHER PREZENTOWY DO HOTELU SOLARIS W TORUNIU

Voucher Prezentowy

Zabytki architektury i sztuki, zwłaszcza gotyckie, pochodzą z tego okresu, który wprowadził Toruń na trwałe do historii sztuki i architektury jako ośrodek twórczy, nowatorski i wpływający na rozwój sztuki w Europie. Sprawiło to, żem w Toruniu widoczne są wpływy przodujących ośrodków średniowiecznej sztuki europejskiej z Brugią, Gandawą i Lubeką na czele. Fakt ten uznaje się za świadectwo istnienia europejskiej wspólnoty miast hanzeatyckich, w której Toruń żywo uczestniczył. To tylko część powodów dla których warto odpocząć w Toruniu i poznać jego gotycki klimat. To właśnie w Toruniu zobaczycie wyjątkowy ratusz staromiejski czy pomnik wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika, którego dziedzictwo można spotkać prawie na każdym kroku.

Voucher pobytowy dla 2 osób

Kup Voucher

Voucher z obiadokolacją dla 2 osób

Kup Voucher

Poznaj autentyczne opnie naszych Gości

Zapraszamy do zakupu vouchera prezentowego.

Zarezerwuj przez naszą stronę internetową lub skontaktuj się bezpośrednio:

+48 56 471 11 00

Idealny hotel na wypoczynek w Touniu

Hotel Solaris to butikowy hotel położony przy staromiejskim toruńskim rynku. Obiekt znajdujący się w dwóch sąsiadujących ze sobą kamienicach z XVII i XIX wieku. Swój klimat zawdzięcza unikatowej mieszczańskiej architekturze.

Jego wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu architektonicznych śladów historii, jednocześnie zapewniając jego gościom najwyższy standard nowoczesnych udogodnień, które od lat przyciągają nawet wymagających gości.

POZNAJ NASZEGO SZEFA KUCHNI

To on skomponował z myślą o Gościach autorskie menu oparte o tradycyjną kuchnię kujawską.

Informacje Kontaktowe