Uroczystości

BABY SHOWER W TORUNIU

Baby Shower

Baby shower to impreza organizowana dla przyszłych mam, której celem jest celebrowanie nadchodzącego przyjścia na świat dziecka. To okazja do spotkania z przyjaciółmi i rodziną, przekazania życzeń i prezentów, a także dobrej zabawy i wspólnego spędzenia czasu.

CHRZEST ŚWIĘTY W TORUNIU

Chrzest Święty

Pragniesz, aby przyjęcie z okazji chrztu świetego w Toruniu było wyjątkowe? Szukasz lokalu, który spełni Wasze najbardziej wymyślne oczekiwania? Doskonale trafiliście. Hotel Solaris w Toruniu bez problemu sprosta wszystkim wymaganiom! W zależności jak liczne będzie Wasze przyjęcie z okazji chrztu świętego dysponujemy kilkoma salami.

PIERWSZE URODZINY W TORUNIU

Pierwsze Urodziny

Pragniesz, aby pierwsze urodziny Twojego dziecka były wyjątkowe. Szukasz lokalu, który spełni Wasze najbardziej wymyślne oczekiwania? Doskonale trafiliście. Hotel Solaris w Toruniu bez problemu sprosta wszystkim wymaganiom! W zależności jak liczne będą to urodziny dobierzemy odpowiednią salę.

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA W TORUNIU

Pierwsza Komunia Święta

Pragniesz, aby przyjęcie z okazji pierwszej Komunii Świętej było wyjątkowe? Szukasz lokalu, który spełni Wasze najbardziej wymyślne oczekiwania? Doskonale trafiliście. Hotel Solaris w Toruniu bez problemu sprosta wszystkim wymaganiom! W zależności jak liczne będzie Wasze przyjęcie komunijne dysponujemy kilkoma salami.

URODZINY W TORUNIU

Urodziny

Jeżeli chcesz wkroczyć w kolejny rok swojego życia z pompą, wybierz toruński Hotel Solaris. Wiele osób długo szuka idealnego lokalu na wyprawienie swoich urodzin w Toruniu. My mamy takie właśnie miejsce! Możesz zarezerwować stolik na kilka osób, czy to dla rodziny, czy dla paczki przyjaciół. Możesz też wynająć salę na od 10 do nawet 50 gości. Obsługa zapewni wyjątkowy nastrój za sprawą urodzinowych dekoracji, w połączeniu ze światłami i muzyką. Sala jest wyposażona jest również w nagłośnienie oraz pełnowymiarowy bar.

WIECZÓR PANIEŃSKI W TORUNIU

Wieczór Panieński

Poszukujesz wyjątkowego miejsca na wieczór panieński, które połączy wyjątkową atmosferę z doskonałą kuchnią? Restauracja Solaris w Toruniu to idealne rozwiązanie! Przygotujemy dla Was niezapomniany wieczór panieński w Toruniu.

WIECZÓR KAWALERSKI W TORUNIU

Wieczór kawalerski

Poszukujesz wyjątkowego miejsca na wieczór kawalerski, które połączy wyjątkową atmosferę z doskonałą kuchnią? Restauracja Solaris w Toruniu to idealne rozwiązanie! Przygotujemy dla Was niezapomniany wieczór kawalerski w Toruniu.

OBIAD WESELNY W TORUNIU

Obiad Weselny

Organizacja kameralnego obiadu weselnego zamiast tradycyjnego wesela może być wspaniałym pomysłem dla wielu par, które poszukują sposobów na zorganizowanie swojej uroczystości w sposób bardziej intymny i prywatny. Tego typu uroczystości stają się coraz bardziej popularne, a dla wielu par stanowią idealne rozwiązanie.

STYPA W TORUNIU

Stypa

Śmierć bliskiej osoby przynosi ból i cierpienie. Przychodzi smutek, tęsknota, trudno pogodzić się z utratą. Niekiedy śmierć bywa zaskoczeniem, burzy nagle spokój codziennego życia, wzbudza sprzeciw, jest trudna do zaakceptowania. Okres żałoby powinien jednak przynieść stopniowe pogodzenie się ze śmiercią. Z czasem następuje pocieszenie, czyli konsolacja.Nie bez przyczyny mianem konsolacji nazywa się często stypę, czyli rodzinne spotkanie po pogrzebie na wspólnym poczęstunku.

Informacje Kontaktowe

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.