BABY SHOWER
TORUŃ

UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ URODZIN DZIECKA

Baby Shower w Toruniu

Wyjątkowe miejsce na organizację baby shower w Toruniu

Baby shower to impreza organizowana dla przyszłych mam, której celem jest celebrowanie nadchodzącego przyjścia na świat dziecka. To okazja do spotkania z przyjaciółmi i rodziną, przekazania życzeń i prezentów, a także dobrej zabawy i wspólnego spędzenia czasu.

IMPREZA NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ NARODZINY DZIECKA

Baby Shower Toruń

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zorganizować baby shower w Toruniu, Hotel Solaris to doskonały wybór. Oferujemy wiele różnych opcji i pakietów, które pozwolą Ci zorganizować niezapomnianą imprezę dla przyszłej mamy i jej gości.

Sale na baby shower w Toruniu

Oferujemy sale bankietowe o różnych wielkościach i stylach, które idealnie nadają się na organizację baby shower w Toruniu. Nasza największa sala może pomieścić nawet do 100 osób. Jednak, gdy potrzebujesz czegoś bardziej kameralnego to mamy sale od 6 osób.

Menu na baby shower w Toruniu

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór dań i napojów, które możemy przygotować na Twoją imprezę. Nasza kuchnia serwuje zarówno tradycyjne, polskie dania, jak i menu międzynarodowe. Oczywiście, zawsze możemy dostosować menu do Twoich  potrzeb i wymagań.

Dekoracje na baby shower w Toruniu

Jeśli chcesz, aby Twoja impreza była wyjątkowa i niepowtarzalna, możemy przygotować dla Ciebie dekoracje, które dodadzą uroku i koloru Twojej imprezie. Oferujemy różne opcje dekoracji, od kwiatów po balony i girlandy.

Atrakcje na baby shower w Toruniu

Jeśli chcesz, aby Twoja impreza była jeszcze bardziej interesująca, możemy zorganizować dodatkowe atrakcje dla Twoich gości. Możemy przygotować m.in. warsztaty dla przyszłych mam, zabawy dla dzieci, pokazy kulinarne i wiele innych.

WYJĄTKOWA UROCZYSTOŚĆ W TORUNIU DLA PRZYSZŁEJ MAMY

Niezapomniany baby shower w Toruniu

Nie czekaj i zarezerwuj już teraz salę na organizację baby shower w Hotelu Solaris w Toruniu! Nasz zespół z chęcią pomoże Ci w przygotowaniu niezapomnianej imprezy dla przyszłej mamy i jej gości.

Poznaj autentyczne opnie naszych Gości

Spotkajmy się i omówmy
baby shower w Toruniu

Wiemy, że przed baby shower w Toruniu macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszych konsultantów w celu umówienia spotkania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Doradcy Hotelu Solaris Toruń

TEL. +48 56 471 11 00

TEL. +48 605 048 185

Informacje Kontaktowe