BABY SHOWER
TORUŃ

UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ URODZIN DZIECKA

Baby Shower w Toruniu

Wyjątkowe miejsce na organizację baby shower w Toruniu

Baby shower to impreza organizowana dla przyszłych mam, której celem jest celebrowanie nadchodzącego przyjścia na świat dziecka. To okazja do spotkania z przyjaciółmi i rodziną, przekazania życzeń i prezentów, a także dobrej zabawy i wspólnego spędzenia czasu.

IMPREZA NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ NARODZINY DZIECKA

Baby Shower Toruń

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zorganizować baby shower w Toruniu, Hotel Solaris to doskonały wybór. Oferujemy wiele różnych opcji i pakietów, które pozwolą Ci zorganizować niezapomnianą imprezę dla przyszłej mamy i jej gości.

Sale na baby shower w Toruniu

Oferujemy kameralne sale, zachowane w stylu klasycznym, które idealnie nadają się na organizację baby shower w Toruniu. W zależności od charakteru spotkania polecamy salę od 10 do 35 osób. 

Menu na baby shower w Toruniu

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór dań i napojów, które możemy przygotować na Twoją imprezę. Nasza kuchnia serwuje zarówno tradycyjne, polskie dania, jak i menu międzynarodowe. Oczywiście, zawsze możemy dostosować menu do Twoich  potrzeb i wymagań.

Dekoracje na baby shower w Toruniu

Jeśli chcesz, aby Twoja impreza była wyjątkowa i niepowtarzalna, możemy przygotować dla Ciebie dekoracje, które dodadzą uroku i koloru Twojej imprezie.  

Atrakcje na baby shower w Toruniu

Jeśli chcesz, aby Twoja impreza była jeszcze bardziej interesująca, możemy zorganizować dodatkowe atrakcje dla Twoich gości. 

WYJĄTKOWA UROCZYSTOŚĆ W TORUNIU DLA PRZYSZŁEJ MAMY

Niezapomniany baby shower w Toruniu

Nie czekaj i zarezerwuj już teraz salę na organizację baby shower w Hotelu Solaris w Toruniu! Nasz zespół z chęcią pomoże Ci w przygotowaniu niezapomnianej imprezy dla przyszłej mamy i jej gości.

Poznaj autentyczne opnie naszych Gości

Spotkajmy się i omówmy
baby shower w Toruniu

Wiemy, że przed baby shower w Toruniu macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszej Kierownik Gastronomii w celu umówienia spotkania. Jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Zapraszamy do kontaktu
TEL. +48 797 415 108

Informacje Kontaktowe

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.