logo

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

PRZYJĘCIE TORUŃ

Pierwsza Komunia Święta w Toruniu

sala na przyjęcie

Pragniesz, aby przyjęcie z okazji pierwszej Komunii Świętej było wyjątkowe? Szukasz lokalu, który spełni Wasze najbardziej wymyślne oczekiwania? Doskonale trafiliście. Hotel Solaris w Toruniu bez problemu sprosta wszystkim wymaganiom! W zależności jak liczne będzie Wasze przyjęcie komunijne dysponujemy kilkoma salami od 10 do 30-osobowych.

Zabytkowe wnętrza, a jednocześnie stylowe wykończenie i modne dodatki, spokojna okolica w sąsiedztwie gotyckiego toruńskiego rynku sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie miał odpowiednią oprawę i rangę. Znakomita kuchnia oferująca szeroki wachlarz doskonałych potraw oraz miła, profesjonalna obsługa sprawią, że ta wyjątkowa uroczystość, będzie niezapomnianym przeżyciem.

KOMUNIA ŚWIĘTA TORUŃ

Lokal na Przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej

Za każdym razem organizacja przyjęcia z okazji pierwszej komunii jest szczegółowo zaplanowana przez nasz zespół. Nasza doświadczona Kierownik Gastronomii dba o to, aby ten dzień był dokładnie taki jak sobie wymarzyliście.

PROPOZYCJE SZEFA KUCHNI NA PRZYJĘCIE

Sala na Pierwszą Komunię
Świętą w Toruniu

Wybierzecie jeden z pakietów, który najbardziej Wam odpowiada lub skontaktujcie się z nami, a my stworzymy unikalne menu z myślą o Was. Ceny zaczynają się już od 95 zł /osoba. Mamy doświadczenie w daniach bezglutenowych, wegetariańskich, wegańskich oraz koszernych. Wystarczy, że zgłosicie nam taką potrzebę!

Menu I

Menu II

Menu III

Spotkajmy się i omówmy Wasze przyjęcie

Wiemy, że przed organizacją przyjęcia z okazji pierwszej komunii w Toruniu macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszej Kierownik Gastronomii w celu umówienia spotkania. Jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Zapraszamy do kontaktu

TEL. +48 797 415 108

Informacje Kontaktowe