PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

PRZYJĘCIE TORUŃ

Pierwsza Komunia Święta w Toruniu

sala na przyjęcie

Kiedy planujesz przyjęcie z okazji pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka, marzysz o miejscu, które będzie równie wyjątkowe i osobiste, jak sama uroczystość. W Hotelu Solaris w Toruniu, pod kierownictwem naszej utalentowanej Kierowniczki Gastronomii Darii oraz Szefa Kuchni Szymona, zapewniamy, że ten dzień będzie naprawdę niezapomniany.

Nasze sale mogą pomieścić do 36 osób, są idealne dla kameralnych, rodzinnych uroczystości. Znajdują się w zabytkowym otoczeniu, ale zostały wykończone z myślą o komforcie, tworząc ciepłą i przytulną atmosferę, idealną do celebrowania tych ważnych chwil.

Previous slide
Next slide
KOMUNIA ŚWIĘTA TORUŃ

Lokal na Przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej

Za każdym razem organizacja przyjęcia z okazji pierwszej komunii jest szczegółowo zaplanowana przez nasz zespół. Dbamy o to, aby ten dzień był dokładnie taki jak sobie wymarzyliście.

Dzięki osobistej obsłudze i wyśmienitej kuchni, ten dzień stanie się nie tylko ważnym wydarzeniem religijnym, ale także niezapomnianym spotkaniem w gronie najbliższych.

PROPOZYCJE SZEFA KUCHNI NA PRZYJĘCIE

Propozycja Menu na Pierwszą Komunię

Wybierzecie jeden z pakietów, który najbardziej Wam odpowiada lub skontaktujcie się z nami, a my stworzymy unikalne menu z myślą o Was. Ceny zaczynają się już od 110 zł /osoba. Mamy doświadczenie w daniach bezglutenowych, wegetariańskich, wegańskich oraz koszernych. Wystarczy, że zgłosicie nam taką potrzebę!

Menu I

Menu II

Menu III

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zaplanować idealne przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasz zespół z przyjemnością omówi wszystkie dostępne opcje i zasugeruje najlepsze rozwiązania, które idealnie wpiszą się w Twój budżet.

Zadzwoń do nas lub zostaw nam wiadomość – skontaktujemy się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania i wspólnie stworzyć niezapomnianą uroczystość.

Zapraszamy do kontaktu

TEL. +48 797 415 108

Informacje Kontaktowe

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.