PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

PRZYJĘCIE TORUŃ

Pierwsza Komunia Święta w Toruniu

sala na przyjęcie

Pragniesz, aby przyjęcie z okazji pierwszej Komunii Świętej było wyjątkowe? Szukasz lokalu, który spełni Wasze najbardziej wymyślne oczekiwania? Doskonale trafiliście. Hotel Solaris w Toruniu bez problemu sprosta wszystkim wymaganiom! W zależności jak liczne będzie Wasze przyjęcie komunijne dysponujemy kilkoma salami. Pierwsza sala na komunię doskonale sprawdzi się przy uroczystościach do 30 osób. Pozostałe zaś bez problemu pomieszczą od 10 do 70 Gości.

Zabytkowe wnętrza, a jednocześnie stylowe wykończenie i modne dodatki, spokojna okolica w sąsiedztwie gotyckiego toruńskiego rynku sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie miał odpowiednią oprawę i rangę. Znakomita kuchnia oferująca szeroki wachlarz doskonałych potraw oraz miła, profesjonalna obsługa sprawią, że ta wyjątkowa uroczystość, będzie niezapomnianym przeżyciem.

KOMUNIA ŚWIĘTA TORUŃ

Lokal na Przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej

Za każdym razem cały sztab ludzi koordynuje przebieg każdego z przyjęć po przyjęciu sakramentu pierwszej Komunii Świętej. Począwszy od doświadczonego konsultanta, który dba o to, aby ten dzień był dokładnie taki jak sobie wymarzyliście, przez naszego Szefa Kuchni, kucharzy i cukierników, którzy wspólnie troszczą się o wszystkie dania serwowane na każdym z wesel, po kelnerów i barmanów, którzy dbają o wyjątkową oprawę tej uroczystości. Posiadamy 5 niezależnych sal co sprawia, że każde z przyjęć może odbywać się na osobnej sali. Gwarantuje to niezależność oraz zapewnia poczucie intymności. Pozwala to przeżyć ten wyjątkowy czas wyłącznie w gronie najbliższych osób. Do każdej z uroczystości podchodzimy indywidualnie. Nie bez powodu wiele osób określa nasz lokal jako “najlepszy lokal na komunię w Toruniu“, a bywa, że mówią nawet “najlepszy lokal na komunię w Toruniu”.

PROPOZYCJE SZEFA KUCHNI NA PRZYJĘCIE

Sala na Pierwszą Komunię
Świętą w Toruniu

Wybierzecie jeden z pakietów, który najbardziej Wam odpowiada lub skontaktujcie się z nami, a my stworzymy unikalne menu z myślą o Was. Ceny zaczynają się już od 95 zł /osoba. Mamy doświadczenie w daniach bezglutenowych, wegetariańskich, wegańskich oraz koszernych. Wystarczy, że zgłosicie nam taką potrzebę!

Menu I

Menu II

Menu III

Spotkajmy się i omówmy Wasze przyjęcie

Wiemy, że przed tym ważnym w życiu dniem macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszych konsultantów w celu umówienia spotkania. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Doradcy Hotelu Solaris Toruń

TEL. +48 56 471 11 00

TEL. +48 605 048 185

Informacje Kontaktowe