Speedway Grand Prix
Toruń 2024

SPEEDWAY GRAND PRIX TORUŃ 2024

Speedway Grand Prix Toruń

FIM Speedway Grand Prix of Poland 2024

Wyobraź sobie szum silników, zapach spalonego paliwa i ekscytację w powietrzu! To właśnie Speedway Grand Prix w Toruniu! Przyjedź i zobacz najbardziej wyczekiwane zawody żużlowe, gdzie zawodnicy rywalizują o miano najlepszego na świecie. To niezapomniane widowisko pełne szybkości, emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Dołącz do tłumu fanów, poczuj dreszczyk adrenaliny i wsparcia dla swoich ulubionych zawodników. Speedway Grand Prix w Toruniu czeka na Ciebie!

Poznaj autentyczne opnie naszych Gości

Speedway Grand Prix Toruń

27 – 28 WRZEŚNIA 2024 ROKU

Historia Grand Prix Speedway w Toruniu jest bogata i pełna emocji. Toruń gości Grand Prix od 2011 roku, oferując kibicom wyjątkowe widowisko na jednym z najbardziej prestiżowych torów żużlowych na świecie - MotoArena Toruń. Pierwsze Grand Prix w Toruniu odbyło się 18 czerwca 2011 roku. Wydarzenie to było niezwykle ekscytujące, przyciągając tysiące kibiców i czołowych żużlowców świata. Od tego czasu Toruń stał się stałym punktem kalendarza Speedway Grand Prix. Wiele niezapomnianych chwil miało miejsce na toruńskiej MotoArenie. Od emocjonujących wyścigów po niezwykłe zwycięstwa i niespodziewane zwroty akcji, Grand Prix w Toruniu zawsze dostarczało wielkich emocji zarówno kibicom, jak i zawodnikom.

W terminie Grand Prix miejsca noclegowe w Toruniu wyprzedają się bardzo szybko, dlatego zachęcamy do założenia rezerwacji już dziś!

Hotel Speedway Grand Prix Toruń

Zarezerwowanie noclegu w hotelu Solaris w trakcie Grand Prix Speedway w Toruniu to strzał w dziesiątkę z wielu powodów. Po pierwsze, hotel mieści się w samym centrum miasta, co oznacza łatwy dostęp do wszystkich atrakcji i uroków Torunia. Spacerując po jego uliczkach, goście mogą poznać historię tego pięknego miejsca i odkryć jego niezwykłe zabytki.

Dodatkowo, lokalizacja hotelu Solaris sprawia, że jest to idealne miejsce dla fanów speedwaya, ponieważ znajduje się blisko toru MotoArena Toruń, gdzie odbywają się emocjonujące zawody Grand Prix. Po dniu pełnym ekscytujących wyścigów, goście mogą szybko wrócić do komfortu swojego pokoju, aby odpocząć przed kolejnym dniem rywalizacji.

Dodając do tego wysoki standard zakwaterowania i obsługi oferowany przez hotel Solaris, pobyt staje się niezapomnianym doświadczeniem dla każdego kibica sportów motorowych. Dlatego zarezerwowanie noclegu w hotelu Solaris podczas Grand Prix Speedway w Toruniu to pewny sposób na udane i komfortowe doświadczenie podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

ATRAKCJE TORUNIA

poznaj najważniejsze atrakcje w grodzie Kopernika

POZNAJ NASZEGO SZEFA KUCHNI

To on skomponował z myślą o Gościach autorskie menu oparte o tradycyjną kuchnię kujawską.

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.