logo

OBIAD WESELNY

RESTAURACJA OFERUJĄCA OBIADY WESELNE

Obiad weselny

Lokal na obiad weselny w Toruniu

Organizacja kameralnego obiadu weselnego zamiast tradycyjnego wesela może być wspaniałym pomysłem dla wielu par, które poszukują sposobów na zorganizowanie swojej uroczystości w sposób bardziej intymny i prywatny. Tego typu uroczystości stają się coraz bardziej popularne, a dla wielu par stanowią idealne rozwiązanie.

KAMERALNE PRZYJĘCIE WESELNE W TORUNIU

Obiad weselny w Toruniu

Jednym z najlepszych miejsc na zorganizowanie kameralnego obiadu weselnego jest Hotel Solaris w samym sercu Torunia. Hotel ten specjalizuje się w organizacji uroczystości, w tym również wesel, i oferuje wiele udogodnień, które pomogą stworzyć wyjątkową atmosferę na tak ważnej dla każdej pary okazji.

Pierwszym powodem, dla którego warto zorganizować kameralny obiad weselny, jest intymna atmosfera. W porównaniu z tradycyjnym weselem, gdzie goście często nie mają okazji porozmawiać ze sobą, kameralny obiad weselny umożliwia bliższy kontakt i rozmowę. Para młoda i ich goście mogą spokojnie rozmawiać, cieszyć się jedzeniem i odpocząć od tłumu, który często towarzyszy tradycyjnemu weselu.

Drugim argumentem jest wybór menu. Kameralny obiad weselny pozwala na dostosowanie menu do indywidualnych preferencji i potrzeb pary młodej i ich gości. W Hotelu Solaris można skorzystać z bogatego menu, które obejmuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Dodatkowo, para młoda może omówić swoje preferencje z kucharzem i stworzyć indywidualne menu.

Kolejnym ważnym powodem, dla którego warto zorganizować kameralny obiad weselny w Hotelu Solaris, jest profesjonalna obsługa. Hotel ten posiada doświadczony personel, który zajmie się organizacją uroczystości od A do Z. Dzięki temu para młoda nie musi się martwić o nic innego niż cieszenie się swoim wielkim dniem.

Warto również podkreślić, że kameralny obiad weselny może być znacznie tańszy niż tradycyjne wesele. Ograniczenie listy gości pozwala na zaoszczędzenie kosztów, a skorzystanie z usług hotelowych daje możliwość korzystania z pakietów weselnych, które są zdecydowanie bardziej ekonomiczne niż indywidualna organizacja wesela.

Nie bez znaczenia jest również lokalizacja Hotelu Solaris w samym sercu Torunia. W pobliżu znajdują się atrakcje turystyczne, które goście mogą zwiedzić przed lub po uroczystości. Dla osób, które pragną zawrzeć ślub kościelny / konkordatowy nie bez znaczenia jest fakt, że hotel położony jest bezpośrednio obok Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Toruniu (ul. Panny Marii 2, Toruń)

Podsumowując, organizacja kameralnego obiadu weselnego zamiast tradycyjnego wesela ma wiele zalet. Umożliwia ona parze młodej i ich gościom spędzenie czasu w intymnej atmosferze, dostosowanie menu do indywidualnych preferencji, skorzystanie z profesjonalnej obsługi oraz zaoszczędzenie kosztów. Hotel Solaris w samym sercu Torunia to idealne miejsce na organizację takiej uroczystości.

PROPOZYCJE NA OBIAD WESELNY W TORUNIU

Obiad weselny w Toruniu na starówce

Wybierzecie jeden z pakietów na uroczystość z okazji ślubu w Toruniu, który najbardziej Wam odpowiada lub skontaktujcie się z nami, a my stworzymy unikalne menu z myślą o Was. Ceny zaczynają się już od 95 zł /osoba. Mamy doświadczenie w daniach bezglutenowych, wegetariańskich, wegańskich oraz koszernych. Wystarczy, że zgłosicie nam taką potrzebę!

Menu I

Menu II

Menu III

obiad weselny Toruń

Poznaj autentyczne opnie naszych Gości

Spotkajmy się i omówmy Wasz
obiad weselny

Wiemy, że przed ślubem w Toruniu macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszej Kierownik Gastronomii w celu umówienia spotkania. Jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Zapraszamy do kontaktu

TEL. +48 797 145 108

Informacje Kontaktowe