Szukasz pomysłu na spędzenie
epickiego weekendu kawalerskiego?

Takie realizacje to nasza specjalność! Nocleg, jedzenie, alkohol i prywatna impreza w jednym miejscu. A to wszystko w samym centrum Torunia, blisko (nocnych) atrakcji miasta!

RESTAURACJA OFERUJĄCA WIECZORY KAWALERSKIE W TORUNIU

Wieczór kawalerski

Lokal na wieczór kawalerski w Toruniu

Poszukujesz idealnego miejsca na wieczór kawalerski, które połączy zabawę z wyśmienitą kuchnią? Hotel Solaris w Toruniu to idealne rozwiązanie! Przygotujemy dla Was wieczór kawalerski w Toruniu, który będziecie długo wspominać!

Nasza piwnica to dynamiczna przestrzeń idealna na organizacje prywatnych imprez z atrakcjami. Wyposażona w profesjonalny sprzęt muzyczny oraz konsolę DJ, będzie wyłącznie do Waszego użytku.

Degustacja lokalnych alkoholi lub cygar? Prywatny pokaz tańca? Plan na cały weekend pełen atrakcji obejmujący gokarty, escape room, czy mecz ulubionej drużyny? To tylko kilka pomysłów z dostępnych możliwości.

Previous slide
Next slide

WIECZÓR KAWALERSKI W TORUNIU

Epicki weekend bez stresu i długiego planowania

Poznaj autentyczne opnie naszych Gości

PAKIET NA WIECZÓR KAWALERSKI

Wybierz pakiet idealny
na wieczór kawalerski w Toruniu

Pakiet BASIC

Pakiet COMFORT

Pakiet DELUXE

WIECZÓR KAWALERSKI W TORUNIU

Skontaktuj się z nami, aby omówić Twój wieczór kawalerski

Wiemy, że przed wieczorem kawalerskim w Toruniu masz pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nas osobiście, by opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach i zobaczyć, co możemy Ci zaoferować.

  WYJĄTKOWY WIECZÓR KAWALERSKI W TORUNIU

  Wieczór kawalerski na starówce w Toruniu

  Nasza restauracja serwuje wykwintne dania inspirowane kuchnią polską i międzynarodową, które zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wybrednych gości. Starannie dobrane składniki, piękna prezentacja i dbałość o szczegóły sprawią, że wieczór będzie prawdziwą ucztą dla ciała i ducha.

  Odkryj nasz elegancki bar, gdzie nasi doświadczeni barmani przygotują dla Was ekskluzywne koktajle i specjały. Spróbujcie klasycznych smaków oraz autorskich propozycji, które ożywią Wasze zmysły.

  Specjalnie na wieczór kawalerski przygotowaliśmy dla Was prywatną salę, która pozwoli Wam celebrować ten wyjątkowy czas w kameralnej atmosferze. Zadbamy o każdy szczegół, abyście mogły w pełni się zrelaksować i cieszyć się niezwykłym wieczorem.

  Restauracja Solaris znajduje się w samym sercu miasta, dzięki czemu po kolacji możecie udać się do pobliskich klubów, barów i atrakcji turystycznych, które sprawią, że wieczór będzie pełen wrażeń.

  Sprawdź, co jeszcze mamy do zaoferowania i zarezerwujcie Wasz wyjątkowy wieczór kawalerski w Restauracji Solaris w Toruniu!

  Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

  Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.