Wieczór Kawalerski

RESTAURACJA OFERUJĄCA WIECZORY KAWALERSKIE W TORUNIU

Wieczór kawalerski

Lokal na wieczór kawalerski w Toruniu

Poszukujesz wyjątkowego miejsca na wieczór kawalerski, które połączy wyjątkową atmosferę z doskonałą kuchnią? Restauracja Solaris w Toruniu to idealne rozwiązanie! Przygotujemy dla Was niezapomniany wieczór kawalerski w Toruniu.

KAMERALNY WIECZÓR KAWALERSKI W TORUNIU

Wieczór kawalerski w Toruniu

Jednym z najlepszych miejsc na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego jest Hotel Solaris w samym sercu Torunia. Hotel ten specjalizuje się w organizacji uroczystości, w tym również wspomnianych wieczorów kawalerskich, i oferuje wiele udogodnień, które pomogą stworzyć wyjątkową atmosferę na tak ważnej dla każdej pary okazji.

WYJĄTKOWY WIECZÓR KAWALERSKI W TORUNIU

Wieczór kawalerski na starówce w Toruniu

Nasza restauracja serwuje wykwintne dania inspirowane kuchnią polską i międzynarodową, które zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wybrednych gości. Starannie dobrane składniki, piękna prezentacja i dbałość o szczegóły sprawią, że wieczór będzie prawdziwą ucztą dla ciała i ducha.

Odkryj nasz elegancki bar, gdzie nasi doświadczeni barmani przygotują dla Was ekskluzywne koktajle i specjały. Spróbujcie klasycznych smaków oraz autorskich propozycji, które ożywią Wasze zmysły.

Specjalnie na wieczór kawalerski przygotowaliśmy dla Was prywatną salę, która pozwoli Wam celebrować ten wyjątkowy czas w kameralnej atmosferze. Zadbamy o każdy szczegół, abyście mogły w pełni się zrelaksować i cieszyć się niezwykłym wieczorem.

Restauracja Solaris znajduje się w samym sercu miasta, dzięki czemu po kolacji możecie udać się do pobliskich klubów, barów i atrakcji turystycznych, które sprawią, że wieczór będzie pełen wrażeń.

Sprawdź, co jeszcze mamy do zaoferowania i zarezerwujcie Wasz wyjątkowy wieczór kawalerski w Restauracji Solaris w Toruniu!

Poznaj autentyczne opnie naszych Gości

Spotkajmy się i omówmy
wieczór kawalerski

Wiemy, że przed wieczorem kawalerskim w Toruniu macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszej Kierownik Gastronomii w celu umówienia spotkania. Jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Zapraszamy do kontaktu

TEL. +48 797 415 108

Informacje Kontaktowe

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.