Oferta Konferencyjna

KONFERENCJA W TORUNIU

Oferta Konferencyjna

Jesteśmy butikowym hotelem, dzięki czemu możemy podejść indywidualnie do każdego zapytania i zaproponować rozwiązania szyte na miarę. Nasze sale przystosowane są do organizacji konferencji od kilku do nawet 30 osób, w zależności od ustawienia. Dysponujemy dwiema salami. Obie sale wyposażone są we wszystko czego potrzebujesz, m.in.: internet bezprzewodowy, mobilny TV LCD, flipchart, projektor oraz ekran.

PORANNE SPOTKANIA BIZNESOWE W TORUNIU

Śniadania Biznesowe

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na śniadanie biznesowe, Hotel Solaris oferuje idealne warunki. W naszym butikowym hotelu, znajdziesz nie tylko spokojną i elegancką atmosferę do prowadzenia rozmów biznesowych, ale także śniadanie przygotowane z najwyższą dbałością o jakość.

HOTEL BIZNESOWY W TORUNIU

Współpraca Biznesowa

Zależy nam na budowaniu relacji z naszymi partnerami, dlatego dla powracających kontrahentów proponujemy atrakcyjne warunki. Stworzymy dla Was ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb, uwzględniającą popularne korzyści.

HOTEL SOLARIS TORUŃ

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zaplanować idealne wydarzenie, dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. .

Nasz zespół z przyjemnością omówi wszystkie dostępne opcje i zasugeruje najlepsze rozwiązania dopasowane do Twojego budżetu

    Informacje Kontaktowe

    Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

    Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.