WAKACJE W TORUNIU

NIEZAPOMNIANE WAKACJE

Zabierz swoją rodzinę na niezapomniane wakacje do Torunia

Toruń dzięki swojemu położeniu geograficznemu ma naprawdę wiele do zaoferowania. Gdzie na wakacje w Polsce? Do Torunia! Przekonaj się z jakich powodów. To wyjątkowe miasto przyciąga mocą atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Poznaj autentyczne opnie naszych Gości

WAKACJE W GRODZIE KOPERNIKA

Wakacje w Toruniu

3 – dniowy pakiet wakacyjny zawiera:

Poszerz pakiet o dodatkowe usługi:

Skontaktuj się z nami – zaproponujemy i wycenimy dla Ciebie dodatkowe usługi z którymi Twój pobyt w Toruniu będzie jeszcze przyjemniejszy!

Previous slide
Next slide

Zaplanuj z nami niezapomniane wakacje, pełne przygód i wspólnych chwil, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Skorzystaj z naszego pakietu i odkryj wraz z rodziną uroki pięknego Torunia,

WAKACJE W TORUNIU

URLOP W TORUNIU

Hotel Solaris to butikowy hotel położony przy staromiejskim toruńskim rynku. Obiekt znajdujący się w dwóch sąsiadujących ze sobą kamienicach z XVII i XIX wieku. Swój klimat zawdzięcza unikatowej mieszczańskiej architekturze.

Jego wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu architektonicznych śladów historii, jednocześnie zapewniając jego gościom najwyższy standard nowoczesnych udogodnień, które od lat przyciągają nawet wymagających gości.

Jesteśmy rodzinnym butikowym hotelem z ograniczoną dostępnością miejsc, dlatego zachęcamy do kontaktu już dziś w celu zapenienia dostępności

WYJĄTKOWE ATRAKCJE TORUNIA

Najcenniejsze i największe atrakcje turystyczne Torunia znajdują się na obszarze objętym wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Obszar ten składa się z trzech historycznych, średniowiecznych dzielnic, dawniej odrębnych jednostek: Starego Miasta, Nowego Miasta i Zamku Krzyżackiego. Tutaj znajdujące się obiekty decydują o międzynarodowej randze turystycznej Torunia.

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.