WAKACJE W TORUNIU

NIEZAPOMNIANE WAKACJE

Wakacje w Toruniu

Toruń dzięki swojemu położeniu geograficznemu ma naprawdę wiele do zaoferowania. Gdzie na wakacje w Polsce? Do Torunia! Przekonaj się z jakich powodów. To wyjątkowe miasto przyciąga mocą atrakcji.

Poznaj autentyczne opnie naszych Gości

Wakacje w Toruniu

3 – dniowy pakiet wakacyjny zawiera:

REZERWACJA TEL.
+48 56 471 11 00

WAKACJE W TORUNIU

URLOP W TORUNIU

Hotel Solaris to butikowy hotel położony przy staromiejskim toruńskim rynku. Obiekt znajdujący się w dwóch sąsiadujących ze sobą kamienicach z XVII i XIX wieku. Swój klimat zawdzięcza unikatowej mieszczańskiej architekturze.

Jego wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu architektonicznych śladów historii, jednocześnie zapewniając jego gościom najwyższy standard nowoczesnych udogodnień, które od lat przyciągają nawet wymagających gości.

REZERWACJA TEL.
+48 56 471 11 00

CENA PAKIETU:
Wakacje w Toruniu

pokój 1 – osobowy

1200

pokój 2 – osobowy

2100

pokój 3 – osobowy

2900

pokój 4 – osobowy

3600

dopłata za dziecko do lat 3

0

dopłata za dziecko do lat 10

600

WYJĄTKOWE ATRAKCJE TORUNIA

Najcenniejsze i największe atrakcje turystyczne Torunia znajdują się na obszarze objętym wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Obszar ten składa się z trzech historycznych, średniowiecznych dzielnic, dawniej odrębnych jednostek: Starego Miasta, Nowego Miasta i Zamku Krzyżackiego. Tutaj znajdujące się obiekty decydują o międzynarodowej randze turystycznej Torunia.

Informacje Kontaktowe

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.