Śniadania Biznesowe

PORANNE SPOTKANIE BIZNESOWE

Początek Dnia Pełen Smaku

Każde śniadanie biznesowe jest przez nas starannie przygotowane, zgodnie z Twoimi preferencjami, aby zapewnić idealne warunki do rozpoczęcia produktywnego dnia pracy. Stawiamy na wysokiej jakości, świeże produkty lokalne. Codziennie rano serwujemy różnorodność dań, które zadowolą zarówno miłośników tradycyjnej kuchni, jak i tych poszukujących lżejszych, zdrowszych opcji. Specjalnością naszego hotelu są domowe wypieki – świeże ciasta, które codziennie rano wychodzą spod rąk naszych kucharzy. Do tego serwujemy wysokiej jakości kawę, która stanowi idealne uzupełnienie porannego posiłku.

Previous slide
Next slide
ŚNIADANIA BIZNESOWE TORUŃ

Komfortowe warunki dla Spotkań Biznesowych

Nasze sale śniadaniowe są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu spokoju i komfortu, niezbędnych do prowadzenia rozmów biznesowych. Dysponujemy klilka salami do wyboru, w zależności od wielkości Twojego wydarzenia oraz preferencji..

Dodatkową wygodę zapewnia nasza lokalizacja w centrum Torunia oraz miejca parkingowe bezpośrednio przy budynku.

Rozumiemy różnorodność potrzeb naszych gości biznesowych. Jesteśmy gotowi dostosować ustawienie sali oraz menu, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Informacje Kontaktowe

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.