RELAKS DLA SENIORÓW

RELAKS DLA SENIORÓW W TORUNIU

Relaks Dla Seniorów w Toruniu

Zabytki architektury i sztuki, zwłaszcza gotyckie, pochodzą z tego okresu, który wprowadził Toruń na trwałe do historii sztuki i architektury jako ośrodek twórczy, nowatorski i wpływający na rozwój sztuki w Europie. Sprawiło to, żem w Toruniu widoczne są wpływy przodujących ośrodków średniowiecznej sztuki europejskiej z Brugią, Gandawą i Lubeką na czele. Fakt ten uznaje się za świadectwo istnienia europejskiej wspólnoty miast hanzeatyckich, w której Toruń żywo uczestniczył. To tylko część powodów dla których warto odpocząć w Toruniu i poznać jego gotycki klimat. To właśnie w Toruniu zobaczycie wyjątkowy ratusz staromiejski czy pomnik wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika, którego dziedzictwo można spotkać prawie na każdym kroku.

Poznaj autentyczne opnie naszych Gości

Pakiet “Relaks dla seniorów” obejmuje:

Idealny hotel na wypoczynek w Touniu

Hotel Solaris to butikowy hotel położony przy staromiejskim toruńskim rynku. Obiekt znajdujący się w dwóch sąsiadujących ze sobą kamienicach z XVII i XIX wieku. Swój klimat zawdzięcza unikatowej mieszczańskiej architekturze.

Jego wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu architektonicznych śladów historii, jednocześnie zapewniając jego gościom najwyższy standard nowoczesnych udogodnień, które od lat przyciągają nawet wymagających gości.

POZNAJ NASZEGO SZEFA KUCHNI

To on skomponował z myślą o Gościach autorskie menu oparte o tradycyjną kuchnię kujawską.

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.