logo

Oferta Konferencyjna

KONFERENCJA W TORUNIU

Oferta Konferencyjna

Specjalizujemy się w organizacji kameralnych konferencji w samym sercu Torunia.. Uwielbiamy wyzwania. Cieszymy się, gdy możemy zrobić coś nieszablonowego. Takie właśnie też jest nasze podejście do obsługi naszych Klientów – nieszablonowe! Wiemy, że przy organizacji konferencji na barkach Państwa jako organizatorów spoczywa wiele obowiązków. Chętnie wyręczmy Państwa w wielu z nich. Tak samo chętnie doradzimy i podpowiemy ciekawe rozwiązania warte wykorzystania w Państwa szkoleniu, konferencji, spotkaniu firmowym. Umiemy znaleźć wyśmienite atrakcje przy dużym jak i przy małym budżecie. Chętnie o wszystkim Państwu odpowiemy! Nasi doradcy chętnie opowiedzą o wszystkim przez telefon, mailowo lub na spotkaniu w naszym hotelu Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

KONFERENCJE BIZNESOWE

Sala Konferencyjna

Zorganizuj konferencje w zabytkowych wnętrzach butikowego hotelu w centrum Torunia. Sala wyposażona jest w internet bezprzewodowy, klimatyzację, TV LCD, flipchart, rzutnik oraz ekran. Jest idealnym miejscem do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych i konferencji. Na Twoje życzenie przygotujemy bufet przekąskowy lub przerwę kawową.

PORANNE SPOTKANIA BIZNESOWE

Śniadania Biznesowe

Rozpocznij dzień bogatym i urozmaiconym śniadaniem w hotelu Solaris - świeżo wypiekane pieczywo, kuszące croissanty, zapach parzonej kawy… Zarezerwuj stolik i połącz spotkanie biznesowe ze śniadaniem podanym w osobnej sali.

KAMERALNE SPOTKANIA BIZNESOWE

Salka VIP

Pięknie zdobiona oryginalnymi freskami, w której zorganizujesz szkolenia, narady, spotkanie z klientem, czy rozmowy rekrutacyjne. Salka wyposażona jest w bezprzewodowy Internet, flipchart, rzutnik, ekran.

HOTEL SOLARIS TORUŃ

Kontakt

Solaris to butikowy hotel znajdujący się w dwóch sąsiadujących ze sobą kamienicach z XVII i XIX wieku, położony w samym sercu toruńskiej starówki.

    Informacje Kontaktowe