logo

OSIEMNASTE URODZINY

OSIEMNASTKA W TORUNIU

Zrób swoją wymarzoną imprezę urodzinową w sercu Torunia!

Jeżeli chcesz wkroczyć w pełnoletność z pompą, wybierz toruński Hotel Solaris. Balowy nastrój zapewnią ci nie tylko balony. Wiele osób długo szuka wolnego terminu na wyprawienie swoich 18. urodzin w lokalu w Toruniu. Mamy takie właśnie miejsce!
Możesz zarezerwować stolik na kilka osób, czy to dla rodziny, czy dla paczki przyjaciół. Możesz też wynająć salę na 20 czy 30 gości. Obsługa zapewni nastrój iście "osiemnastkowy" to za sprawą urodzinowych dekoracji, w połączeniu ze światłami i muzyką. Sala jest wyposażona w nagłośnienie.
O zaspokojenie głodu i o trunki zadba profesjonalna obsługa kuchni.. Jak jubilat zażyczy sobie dań tradycyjnej kuchni polskiej, jego życzenie zostanie spełnione.

Osiemnaste Urodziny w Toruniu SOLARIS 0099

Nieważne, czy osiemnastka w Hotelu Solaris potrwa 2 godziny, bo będzie to jedynie tzw. proszony obiad, czy będzie to huczna impreza do nocnych godzin, w pakiecie z noclegiem, personel hotelu zadba o każdy szczegół.

JAKIE SĄ SPRAWDZONE

pomysły na imprezę z okazji urodzin?

My wiemy! Zapraszamy do lektury.

Kameralne spotkanie urodzinowe

Nie każdemu marzy się "osiemnastkowa" impreza z pompą, ale każdy chce, żeby jego 18. urodziny były niezwykłe, bo to przecież ten dzień, gdy dziecko staje się dorosłym. O tę niezwykłość zadba Hotel Solaris w Toruniu. W jego ofercie znajduje się kameralne spotkanie, organizowane właśnie z okazji 18. urodzin. Można śmiało zarezerwować stolik dla paru czy kilkunastu gości.

Szalone przyjęcie urodzinowe

Jeśli chcesz, żeby Twoi gości zapamiętali Twoje 18. urodziny na tak długo, jak pamiętają swoją osiemnastkę, to Hotel Solaris w Toruniu sprosta temu zadaniu. Zaprosi na Twoje 18. urodziny didżeja, wokalistę, duet albo zespół muzyczny. To nie będzie jednak zwykła potańcówka i niezwykłe jedzenie na miarę niezwykłych urodzin. Wśród atrakcji mogą pojawić się przykładowo te, wywołujące dreszcz emocji, jak pokazy laserowe, pokazy barmańskie. Goście na osiemnastce mogą bawić się do nocnych godzin i wtedy opuścić lokal albo zdecydować się jeszcze na nocleg.

18. URODZINY W TORUNIU

Sala na osiemnastkę w Toruniu

Za każdym razem organizacja osiemnastki jest szczegółowo zaplanowana przez nasz zespół. Nasza doświadczona Kierownik Gastronomii dba o to, aby ten dzień był dokładnie taki jak sobie wymarzyliście.

PROPOZYCJE SZEFA KUCHNI NA OSIEMNASTE URODZINY

Sala na osiemnastkę w Toruniu

Wybierzecie jeden z pakietów, który najbardziej Wam odpowiada lub skontaktujcie się z nami, a my stworzymy unikalne menu z myślą o Was. Ceny zaczynają się już od 95 zł /osoba. Mamy doświadczenie w daniach bezglutenowych, wegetariańskich, wegańskich oraz koszernych. Wystarczy, że zgłosicie nam taką potrzebę!

Menu I

Menu II

Menu III

Spotkajmy się i omówmy Twoje urodziny!

Wiemy, że przed organizacją przyjęcia z okazji pierwszej komunii w Toruniu macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszej Kierownik Gastronomii w celu umówienia spotkania. Jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Zapraszamy do kontaktu

TEL. +48 797 145 108

Informacje Kontaktowe