OSIEMNASTE URODZINY

OSIEMNASTKA W TORUNIU

Zrób swoją wymarzoną imprezę urodzinową w sercu Torunia!

Jeżeli chcesz wkroczyć w pełnoletność z pompą, wybierz toruński Hotel Solaris. Balowy nastrój zapewnią ci nie tylko balony. Wiele osób długo szuka wolnego terminu na wyprawienie swoich 18. urodzin w lokalu w Toruniu. Mamy takie właśnie miejsce!
Możesz zarezerwować stolik na kilka osób, czy to dla rodziny, czy dla paczki przyjaciół. Możesz też wynająć salę na 20 czy 30 gości. Jeśli planujesz większy event, niczym wesele, hotel dysponuje salami mieszczącymi nawet do 70 osób. Obsługa zapewni nastrój iście "osiemnastkowy" to za sprawą urodzinowych dekoracji, w połączeniu ze światłami i muzyką. A propos świateł: będzie takie, jak na dyskotece, a propos muzyki: hity zaserwuje didżej, wokalista, duet albo większy zespół. Sala jest wyposażona w nagłośnienie z wyższej półki, więc pieśń urodzinowa się rozniesie.
O zaspokojenie głodu i o trunki zadba profesjonalna obsługa kuchni.. Jak jubilat zażyczy sobie dań tradycyjnej kuchni polskiej, jego życzenie zostanie spełnione.

Osiemnaste Urodziny w Toruniu portrait of a beautiful african american woman aga 2021 12 09 04 35 47 utc

Nieważne, czy osiemnastka w Hotelu Solaris potrwa 2 godziny, bo będzie to jedynie tzw. proszony obiad, czy będzie to huczna impreza do rana, w pakiecie z noclegiem, personel hotelu zadba o każdy szczegół.

JAKIE SĄ SPRAWDZONE

pomysły na imprezę z okazji urodzin?

My wiemy! Zapraszamy do lektury.

Kameralne spotkanie urodzinowe

Nie każdemu marzy się "osiemnastkowa" impreza z pompą, ale każdy chce, żeby jego 18. urodziny były niezwykłe, bo to przecież ten dzień, gdy dziecko staje się dorosłym. O tę niezwykłość zadba Hotel Solaris w Toruniu. W jego ofercie znajduje się kameralne spotkanie, organizowane właśnie z okazji 18. urodzin. Można śmiało zarezerwować stolik dla paru czy kilkunastu gości.

Szalone przyjęcie urodzinowe

Jeśli chcesz, żeby Twoi gości zapamiętali Twoje 18. urodziny na tak długo, jak pamiętają swoją osiemnastkę, to Hotel Solaris w Toruniu sprosta temu zadaniu. Obsługa hotelu zorganizuje akcję pod kryptonimem "Szalone przyjęcie". Ugości nawet 70 osób. Zaprosi na Twoje 18. urodziny znanego didżeja, wokalistę, duet albo zespół muzyczny. To nie będzie jednak zwykła potańcówka i niezwykłe jedzenie na miarę niezwykłych urodzin. Wśród atrakcji mogą pojawić się przykładowo te, wywołujące dreszcz emocji, jak pokazy laserowe, pokazy barmańskie. Goście na osiemnastce mogą bawić się do białego rana i wtedy opuścić lokal albo zdecydować się jeszcze na nocleg.

18. URODZINY W TORUNIU

Sala na osiemnastkę w Toruniu

Za każdym razem cały sztab ludzi koordynuje przebieg każdych urodzin, aby były one wyjątkowe. Bez znaczenia czy ma to być kameralne spotkanie przy przekąskach i piwie, szalona dyskoteka czy bal z muzyką na żywo i wyborną ucztą kulinarna to nasz zespół spełni kompleksowo wszystkie oczekiwania. Począwszy od doświadczonego konsultanta, którzy dba o to, aby ten dzień był dokładnie taki jak sobie wymarzyłaś / wymarzyłeś, przez naszego Szefa Kuchni, kucharzy i cukierników, którzy wspólnie troszczą się o wszystkie dania serwowane na każdych urodzinach, po kelnerów i barmanów, którzy dbają o wyjątkową oprawę tej uroczystości.

PROPOZYCJE SZEFA KUCHNI NA OSIEMNASTE URODZINY

Sala na osiemnastkę w Toruniu

Wybierzecie jeden z pakietów, który najbardziej Wam odpowiada lub skontaktujcie się z nami, a my stworzymy unikalne menu z myślą o Was. Ceny zaczynają się już od 95 zł /osoba. Mamy doświadczenie w daniach bezglutenowych, wegetariańskich, wegańskich oraz koszernych. Wystarczy, że zgłosicie nam taką potrzebę!

Menu I

Menu II

Menu III

Spotkajmy się i omówmy Twoje urodziny!

Wiemy, że przed tym ważnym w życiu dniem masz pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwoń lub napiszcz bezpośrednio do naszych konsultantów w celu umówienia spotkania. Są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Doradcy Hotelu Solaris Toruń

TEL. +48 56 471 11 00

TEL. +48 605 048 185

Informacje Kontaktowe