Wigilia firmowa
Toruń

SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE ROK W FIRMIE

Wigilia firmowa w Toruniu

Zapraszamy do zorganizowania niezapomnianej Wigilii firmowej lub spotkania podsumowującego rok w eleganckim i komfortowym Hotelu Solaris w Toruniu! Nasza oferta obejmuje nie tylko wspaniałe przestrzenie, ale także smaczne menu i profesjonalną obsługę.

W naszym hotelu znajdą Państwo różnorodne sale konferencyjne, które idealnie nadają się na organizację spotkań biznesowych oraz bankietów. Dzięki temu możecie Państwo dopasować miejsce spotkania do swoich potrzeb i liczebności uczestników. Nasza restauracja serwuje dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim gościom. Nasz szef kuchni przygotowuje menu z uwzględnieniem indywidualnych wymagań i preferencji Państwa firmy. Nasza profesjonalna obsługa zrobi wszystko, aby zapewnić Państwu komfort i zadowolenie podczas całego spotkania. W Hotelu Solaris dbamy o każdy szczegół, aby Państwa wydarzenie było perfekcyjnie zorganizowane i dostarczyło niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do Hotelu Solaris w Toruniu, gdzie gwarantujemy niezapomniane wrażenia, smaczne jedzenie i profesjonalną obsługę podczas Państwa Wigilii firmowej lub spotkania podsumowującego rok w firmie.

Wigilia firmowa catering bożonarodzeniowy toruń Screenshot 2023 12 18 at 21.31.28
WIGILIA FIRMOWA TORUŃ

Wigilia firmowa

Masz pytania w sprawie wigilii firmowej? Napisz do nas, a my odpowiemy Ci tak szybko, jak to tylko możliwe.

    Informacje Kontaktowe

    Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

    Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.