logo

WIELKANOC W TORUNIU

RODZINNA WIELKANOC W GRODZIE KOPERNIKA

Rodzinna Wielkanoc w Toruniu

CENA OD 345 zł ZA DOBĘ

Święta Wielkanocne to radosny okres, który pragniemy spędzać w gronie rodziny i najbliższych. Z przyjemnością zapraszamy Was abyście spędzili go w Hotelu Solaris w Toruniu. Pozwól nam zająć się przygotowaniami, a sam spędź te chwile wspólnie z rodziną w grodzie Kopernika. Poznaj zabytkowe miasto i jego niepowtarzalny klimat w trakcie Wielkanocy w Toruniu.

Poznaj autentyczne opnie naszych Gości

Pakiet Wielkanocny w Toruniu

7 – 10 KWIETNIA 2023 ROKU

Pobyt obejmuje: 3 noclegi w pokoju zgodnie z rezerwacją,

REZERWACJA TEL.
+48 56 471 11 00

Wielkanoc w grodzie Kopernika

O oprawę iście od święta zadba wykwalifikowany personel Hotelu Solaris. Goście pojawią się tutaj w Wielki Piątek i spędzą 4 dni (pobyt obejmuje 3 noclegi w pokoju czy apartamencie, wskazanym podczas rezerwacji). Tego dnia hotelowi goście zostaną zaproszeni na powitalną wielkopostną, tradycyjną kolację. Każdego dnia rano powita ich śniadanie w formie bufetu, a popołudnia spędzą przy aromatycznej kawie i domowym cieście. W sobotę i niedzielę zakończą dzień pyszną obiadokolacją.

REZERWACJA TEL.
+48 56 471 11 00

Wielkanoc 2023 w Hotelu Solaris Toruń

Wielkanoc w Toruniu

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ!

TEL. +48 56 471 11 00

W celu zagwarantowania rezerwacji prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 50% wartości rezerwacji w terminie 7 dni od jej dokonania. Brak wpłaty jest jednoznaczny z anulacją rezerwacji. W przypadku chęci anulacji lub niepojawienia się Gościa w hotelu wpłacony zadatek nie zostanie zwrócony. Wpłaty można dokonać przelewem, gotówką lub kartą.

Hotel idealny na pobyt wielkanocny

Hotel Solaris to znacznie więcej, niż doskonałe miejsce na nocleg. Hotel położony jest przy samym rynku w Toruniu. Z hotelu jest zaledwie parę minut do pomnika Mikołaja Kopernika.

Hotel Solaris to trzygwiazdkowy obiekt, który pozwoli odetchnąć Tobie od stresów za sprawą wyjątkowego klimatu zabytkowej mieszczańskiej kamienicy.

POZNAJ NASZEGO SZEFA KUCHNI

To on skomponował z myślą o Gościach autorskie menu oparte o tradycyjną kuchnię kujawską.

Informacje Kontaktowe