logo

WYSTRZAŁOWY SYLWESTER

SYLWESTER W HOTELU SOLARIS

Sylwester w Toruniu

Zapraszamy do spędzenia Sylwestra 2023/2024 w Hotelu Solaris w Toruniu. Przygotowaliśmy dla Państwa pakiet zarówno z noclegiem, jak i bez oraz wiele atrakcji podczas Balu Sylwestrowego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Bal Sylwestrowy w Toruniu

Oferta obejmuje:

REZERWACJA TEL.
+48 56 471 11 00

Bal rozpoczynamy 31.12.2023 roku o godz. 20:00.

Bal Sylwestrowy w Toruniu

TO WARTO WIEDZIEĆ

Kiedy jest sylwester w Hotelu Solaris?

Sylwester w Hotelu Solaris nazywany również wigilią Nowego Roku odbędzie się tradycyjnie jak co roku w dniu 31 grudnia 2023 roku. Jest to dzień poprzedzający Nowy Rok.

Co zawiera pakiet sylwestrowy?

Pakiet obejmuje uroczystą kolację sylwestrową, bufety z bogatym wyborem dań, bufet słodkości, regionalny open bar, oprawę muzyczną, kulinarną niespodziankę Szefa Kuchni, noworoczny toast.

Gdzie odbywa się Sylwester w Toruniu?

Sylwester w Toruniu jako bal sylwestrowy odbędzie się już tradycyjnie w Hotelu Solaris. Obiekt znajduje się przy ulicy Panny Marii 9 w Toruniu.

Bal sylwestrowy w hotelu?

Pragniesz wyspać się w pokoju hotelowym po powitaniu nowego roku? Doskonale trafiłaś / trafiłeś. Hotel Solaris posiada 45 komfortowych miejsc noclegowych.

Jaki jest koszt sylwestra w Toruniu?

Cena udziału w balu sylwestrowym obejmująca wszystkie usługi objęte w ramach powyższego pakietu to kwota 600 złotych od osoby. Cena ta obowiązuje dla rezerwacji dokonanych do 30 czerwca 2023 roku.

Idealne miejsce na bal Sylwestrowy

Hotel Solaris to butikowy hotel położony przy staromiejskim toruńskim rynku. Obiekt znajdujący się w dwóch sąsiadujących ze sobą kamienicach z XVII i XIX wieku. Swój klimat zawdzięcza unikatowej mieszczańskiej architekturze.

Jego wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu architektonicznych śladów historii, jednocześnie zapewniając jego gościom najwyższy standard nowoczesnych udogodnień, które od lat przyciągają nawet wymagających gości.

POZNAJ NASZEGO SZEFA KUCHNI

To on skomponował z myślą o Gościach autorskie menu oparte o tradycyjną kuchnię kujawską.

Informacje Kontaktowe