SZALONY KARNAWAŁ

SZALONY KARNAWAŁ

Bal Karnawałowy w Toruniu

Jedzenie w formie bufetu szwedzkiego, napoje w formie open baru (bawisz się przy wybornej muzyce, jesz i pijesz bez limitu). Masz ochotę spędzić szaloną karnawałową noc na parkiecie przy muzyce na żywo? Jeżeli tak to zapraszamy do Hotelu Solaris w Toruniu na wyjątkową zabawę karnawałową. Na naszych Gości czeka muzyka lat 70, 80, 90 i wyśmienite karnawałowe dania w formie bufetu szwedzkiego. Napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane są w barze bez limitu! Jedyna taka impreza w regionie w tak niskiej cenie!

Idealne miejsce na bal karnawałowy

Hotel Solaris to butikowy hotel położony przy staromiejskim toruńskim rynku. Obiekt znajdujący się w dwóch sąsiadujących ze sobą kamienicach z XVII i XIX wieku. Swój klimat zawdzięcza unikatowej mieszczańskiej architekturze.

Jego wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu architektonicznych śladów historii, jednocześnie zapewniając jego gościom najwyższy standard nowoczesnych udogodnień, które od lat przyciągają nawet wymagających gości.

POZNAJ NASZEGO SZEFA KUCHNI

To on skomponował z myślą o Gościach autorskie menu oparte o tradycyjną kuchnię kujawską.

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.