DŁUGI WEEKEND LISTOPADOWY

LISTOPADOWY WYPOCZYNEK W TORUNIU

DŁUGI WEEKEND LISTOPADOWY W TORUNIU

Odkryj urok długiego weekendu listopadowego w Hotelu Solaris w Toruniu! Już teraz zarezerwuj swój pobyt na długi weekend sierpniowy w Hotelu Solaris w Toruniu! Skorzystaj z naszej specjalnej oferty i doświadcz luksusu, komfortu oraz niezapomnianych chwil w sercu historycznego miasta.

Poznaj autentyczne opnie naszych Gości

REZERWACJA TEL.
+48 56 471 11 00

LISTOPADOWY WYPOCZYNEK W TORUNIU

DŁUGI WEEKEND LISTOPADOWY W TORUNIU

8 - 11 listopada 2024

Hotel Solaris to butikowy hotel położony przy staromiejskim toruńskim rynku. Obiekt znajdujący się w dwóch sąsiadujących ze sobą kamienicach z XVII i XIX wieku. Swój klimat zawdzięcza unikatowej mieszczańskiej architekturze.

Jego wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu architektonicznych śladów historii, jednocześnie zapewniając jego gościom najwyższy standard nowoczesnych udogodnień, które od lat przyciągają nawet wymagających gości.

REZERWACJA TEL.
+48 56 471 11 00

CENA PAKIETU:
Wakacje w Toruniu

pokój 1 – osobowy

1200

pokój 2 – osobowy

2100

pokój 3 – osobowy

2900

pokój 4 – osobowy

3600

dopłata za dziecko do lat 3

0

dopłata za dziecko do lat 10

600

WYJĄTKOWE ATRAKCJE TORUNIA

Najcenniejsze i największe atrakcje turystyczne Torunia znajdują się na obszarze objętym wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Obszar ten składa się z trzech historycznych, średniowiecznych dzielnic, dawniej odrębnych jednostek: Starego Miasta, Nowego Miasta i Zamku Krzyżackiego. Tutaj znajdujące się obiekty decydują o międzynarodowej randze turystycznej Torunia.

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.