BAL ANDRZEJKOWY

ANDRZEJKI W HOTELU SOLARIS

Andrzejki w Toruniu

25 listopada 2023, godzina 20:00

Szukasz imprezy na której będziecie mogli potańczyć przy wyborowej muzyce lat 70, 80 i 90?. Tylko u nas wyjątkowa zabawa andrzejkowa na której nie zabraknie wyśmienitych dań, dobrych drinków oraz doskonałej muzyki. Zarezerwuj stolik już dzisiaj. Kiedyś wieczory andrzejkowe miały charakter wyłącznie matrymonialny i przeznaczony były dla niezamężnych dziewcząt. Dziś to okazja do ostatniej hucznej zabawy tuż przed rozpoczęciem adwentu, ale i sposobność, aby w andrzejkowych zabawach powróżyć sobie na przyszłość. Co zrobić, aby przeżyć doskonały bal andrzejkowy, który zapadnie w pamięci? Zarezerwuj stolik na wyjątkowym balu andrzejkowym w Toruniu. To jedyna taka impreza z okazji andrzejek w regionie. Tylko w hotelu Solaris bawisz się przy wybornej muzyce, jesz smaczne dania spod ręki Szefa Kuchni i pijesz smaczne drinki na bazie toruńskich wódek gatunkowych. Liczba miejsc organiczna.

Bal Andrzejkowy w Toruniu

TO WARTO WIEDZIEĆ

Kiedy odbędzie się bal andrzejkowy w Hotelu Solaris?

Bal andrzejkowy w Toruniu startuje w sobotę, 25 listopada 2023 roku o godz. 20:00.

Jaki jest koszt balu andrzejkowego w Toruniu?

Udział w balu andrzejkowym w Hotelu Solaris to koszt 310 złotych od osoby.

Gdzie odbędzie się bala andrzejkowy w Toruniu?

Bal andrzejkowy w Toruniu odbywa się w Hotelu Solaris (ul. Panny Marii 9).

Kto zagra na balu andrzejkowym w Toruniu?

Bal andrzejkowy w Toruniu prowadzi DJ w połączeniu z magicznym dźwiękiem saksofonisty.

Idealne miejsce na bal andrzejkowy

Hotel Solaris to butikowy hotel położony przy staromiejskim toruńskim rynku. Obiekt znajdujący się w dwóch sąsiadujących ze sobą kamienicach z XVII i XIX wieku. Swój klimat zawdzięcza unikatowej mieszczańskiej architekturze.

Jego wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu architektonicznych śladów historii, jednocześnie zapewniając jego gościom najwyższy standard nowoczesnych udogodnień, które od lat przyciągają nawet wymagających gości.

POZNAJ NASZEGO SZEFA KUCHNI

To on skomponował z myślą o Gościach autorskie menu oparte o tradycyjną kuchnię kujawską.

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.