John Screenshot 2024 01 26 at 20.38.05
JohnStany Zjednoczone

Lokalizacja była idealna do zwiedzania centrum Torunia i dogodna dla lokalnych restauracji. Śniadanie miało dobry wybór i było zdrowe.

16 lipca, 2023

Test bookin
Darya Screenshot 2024 01 26 at 20.36.11
DaryaPolska

Lokalizacja idealna do zwiedzania Starego Miasta w Toruniu. Nasz pokój był naprawdę ładny i czysty. Miłe niespodzianki w postaci słodkości o kultowym smaku ciasteczka, z którego znany jest Toruń, złożyły się na dobrą zabawę. Personel był bardzo pomocny i udzielił wszystkich niezbędnych informacji. Naprawdę podobał nam się nasz krótki pobyt na festiwalu Bella Sky Way w Solaris.

16 sierpnia, 2023

Test bookin
Ragnar Lodbrok Viking Screenshot 2024 01 26 at 20.15.34
Ragnar Lodbrok VikingPolska

Rewelacyjna lokalizacja hotelu,pozwalającą na kilkukrotne wyjście w ciągu dnia do centrum miasta bez straty czasu na chodzenie-100m do centralnego miejsca samego centrum. Mimo tego w nocy w hotelu jest cicho i można wypocząć. Winda pozwala na dojechanie na wszystkie piętra. Klimat hotelu jest niesamowity,taki jaki uwielbiamy z żoną. Pokój (304) jest wystarczająco duży,podobnie ładna łazienka. Materace bardzo wygodne,pościel dobrej jakości,telewizja satelitarna z duzym telewizorem,klimatyzacja działa jak należy,wi-fi ma dobry zasięg. W całym hotelu jest czysto,widać że dba się o każdy szczegół. Śniadania może nie są za bardzo urozmaicone,ale wystarczające,a co najważniejsze bardzo smaczne. Wszystkie produkty są świeże i przyprawione,czuć smak dlugo po zjedzeniu.

25 sierpnia, 2023

Test google
Oliver Screenshot 2024 01 26 at 20.40.14
OliverEstonia

Ładny, czysty pokój w fantastycznej cenie. Miałem wszystko, czego potrzebowałem i byłem w fantastycznej lokalizacji około 100 metrów od Rynku Głównego w Toruniu. Na pewno zatrzymam się ponownie.

26 września, 2023

Test bookin
Marek Syposz Screenshot 2024 01 26 at 20.04.14
Marek SyposzPoland

Super hotelik na samym centrum Starego Miasta. Pokoje czyste i bardzo stylowe. Śniadania w obiekcie na bardzo przyzwoitym poziomie. Obsługa miła i uczynna. Byliśmy na wyjeździe rodzinnym z 3 dzieci i hotel spełnił całkowicie nasze oczekiwania. Osobiście podróżuje 19 lat po świecie i byłem w różnych hotelach 4 i 5 gwiazdkowych i mimo że Solaris ma 3 gwiazdki wszystko było dla mnie na najwyższym poziomie. Na pewno tam wrócimy.

25 grudnia, 2023

Test google
John Parker c5
John ParkerGermany

Stop looking anywhere else! This is just a top notch plug-in. It just couldn't be any easier, and a great choice of options for styling etc. Pretty incredible really! Stop looking anywhere else! This is just a top notch plug-in. It just couldn't be any easier.

25 grudnia, 2023

Test google
Olivia Bennett c6
Olivia BennettBritish

Very well thought out plugin. Don't even think about looking for another plugin. Easy, fast and not complicated at all. Tried a couple before, and they asked me Very well thought out plugin. Don't even think about looking for another plugin. Easy, fast and not complicated at all.

25 grudnia, 2023

Test bookin

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.